hodowla psów
Przekazanie szczenięcia
Hodujemy tylko rodowodowe szczenięta po utytuowanych rodzicach, kojarzymy wyłącznie przebadane pary. Nabywając szczeniaka w naszej hodowli możecie być pewni fachowych porad dotyczących karmienia, wychowania, zdrowia i innych cennych wskazówek. Zawsze można się zwrócić do nas o poradę i konsultować wszystkie sprawy dotyczące Waszego RASOWEGO pupila.

Szczenięta przekazywane są do nowego domu po PRZEGLĄDZIE MIOTU dokonanym przez Związek Kynologiczny w PL o/ Gorzów wlkp. podczas którego PRZEZ KOMISJĘ HODOWLANĄ zostaje sporządzony PROTOKÓŁ (do wglądu). W protokole zostaje sporządzona opinia dotycząca kondycji i zdrowia szczeniąt oraz matki.

Szczenięta są trwale oznakowane CHIPEM lub TATUAŻEM, zaszczepione adekwatnie do wieku, odrobaczone wraz z książeczkami zdrowia, METRYKAMI Związku Kynologicznego w Polsce oraz wyprawką, mogą opuścić dom ok 8 tyg życia.

Zawsze sporządzamy pisemna umowę kupna-sprzedaży szczenięcia.

Na życzenie przyszłych właścicieli jest możliwe wystawienie PASZPORTU, RODOWODU EXPORTOWEGO.

Ze względu na to, że niektóre nasze mioty są bardzo oczekiwane i po narodzeniu od razu rezerwowane, prowadzimy listę oczekujących (zapisy) na szczenięta. Wpis na listę oczekujących do niczego Państwa nie zobowiązuje, oznacza jedynie, że skontaktujemy się z Państwem, gdy pojawią się szczenięta. Sam wpis na listę oczekujących nie jest równoznaczny z rezerwacją szczeniaczka.