hodowla psów

Hodowla Lovita

Hmmmm od czego tu zacząć ........ Psy to moja miłość odkąd pamiętam. Towarzyszyły mi najpierw w dzieciństwie a potem w moim własnym domu. Najpierw były to kundelki,które zaspokajały moją miłość do psów dopóki nie zobaczyłam i nie poznałam Berneńskiego Psa Pasterskiego i normalnie oszalałam dla tej rasy. Te psy posiadają w sobie dosłownie wszystko - miłość, spokój, opanowanie inaczej tego nie mogę wyrazić. Tymi cechami ta rasa ujęła mnie bez reszty dlatego moje życie toczy się wśród Berneńskich Psów Pasterskich.

O mojej wielkiej miłości do psów pisałam już przy Berneńskich Psach Pasterskich które pokochałam od pierwszego wejrzenia. Dlatego myślę ,iż raczej nikogo nie zdziwi fakt,że zakochałam się również w Bolończykach. Pięknych, małych, białych, rezolutnych pieskach i postanowiłam je hodować. Wnoszą one do mojego życia i hodowli wiele wigoru i zabawy.

Poświęcamy im wiele czasu i uczucia, które działa w obie strony. Są naszymi skarbami którymi chcę sie dzielic z innymi odpowiedzialnymi ludźmi.

Nasze pieski sprzedajemy tylko i wyłącznie osobom godnym zaufania, musimy poznać osobiście nowych właścicieli do których ma trafić wychowana przez nas pociecha. Nie odpowiadamy na maile typu "Po ile ten pies ..." Naszym zdaniem takiego pytania nie zadają prawdziwi miłośnicy tych cudownych zwierząt... Zależy nam przede wszystkim na szczęściu i długim wspaniałym życiu wychowanych przez nas piesków.

Współpracujemy z wąskim gronem hodowców, którym podobnie jak nam zależy na podtrzymaniu idealnego w typie rasy psa o łagodnym i cudownym usposobieniu, a nie masowej sprzedaży psów hodowlanych.

Nasze psy pochodzą z rewelacyjnych renomowanych hodowli . Nie mamy ich wiele, gdyż chcemy z każdym z nich mieć wspaniały kontakt i obdarzać je miłością. Nasze pieski mieszkają z nami w domu, mają cały dom do swojej dyspozycji, towarzysząc nam w życiu codziennym, dzięki nim nasze życie jest pełne szczęścia i radości.

Przebywając z psem człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku

facebook